گروه صنعتی مکرر مشتری جدید نرم افزار آرشیو اسناد، نرم افزار کنترل مدارک و نرم افزار اقدام اصلاحی پیشگیرانه E&E

گروه صنعتی مکرر

گروه صنعتی مکرر

گروه صنعتی مکرر به جامعه مشتریان نرم افزار آرشیو اسناد، نرم افزار کنترل مدارک و نرم افزار اقدام اصلاحی پیشگیرانه E&E، پیوست.

بر اساس قرارداد منعقد شده، گروه صنعتی مکرر شامل شرکت های :

  • شرکت مواد مهندسی مکرر
  • شرکت خدمات مهندسی و بازرگانی مکرر
  • شرکت کامپوزیت مکرر
  • شرکت کفپوش های صنعتی مکرر

از نرم افزار آرشیو اسناد E&E جهت آرشیو و بایگانی اسناد، از نرم افزار کنترل مستندات E&E، جهت مدیریت اسناد و مدارک سیستمی ISO و از نرم افزار اقدام اصلاحی پیشگیرانه E&E، جهت مدیریت عدم انطباق، اقدام اصلاحی، پیشگیرانه و بهبود بر اساس چرخه PDCA، استفاده می کند.

 

شرکت مواد مهندسی مکرر

شرکت مواد مهندسی مکرر با هدف فراهم آوردن نیازهای صنایع مختلف در زمینه دسترسی به محصولات نوین پلیمری در سال ۱۳۷۳ آغاز به کار کرد. اين شركت در ابتدا با تمركز بر تولید فرآورده های اپوکسی فعاليت هاي خود را آغاز كرده و به تدريج با توجه به میزان نیاز و تقاضای صنایع مختلف، محصولات و فرآورده های جدیدي بر پایه رزینهای پلی اورتان ، آکریلیک و سیلیکون در چرخه توليدات آن قرار گرفت. این شرکت در حال حاضر دارای ۵ واحد تخصصی در زمینه تولید و تأمین فرآورده های پلیمری و شیمیایی با کاربری های صنعتی و نيز با رويكرد بازار عمومی بوده که حاصل آن تولید بیش از ۲۰۰ نوع محصول شیمیایی و پلیمری و تامین نیاز دایمی بیش از ۱۰۰۰ واحد صنعتی است.

 

شركت خدمات مهندسي و بازرگاني مكرر(MTES)

شركت خدمات مهندسي و بازرگاني مكرر(MTES) یکی از شرکتهای تابعه گروه صنعتی مکرر است که تاکنون بیش از یک دهه خدمات ارزشمند مهندسی و بازرگاني در بخش های صنایع ريلي، تجهيزات صنعتی و مواد شیميايي ، به صنايع کشورعزيزمان تقدیم کرده است. شرکت خدمات مهندسي و بازرگاني مكرر با دارا بودن نمایندگی از دهها شرکت بین المللی معتبر، افتخار همکاری و ارائه خدمات مهندسی و بازرگانی به صنایع مختلف کشور ازجمله صنايع حمل و نقل به ويژه ريلي، صنايع نفت، گازو پتروشيمي، نیروگاهی، آب و فاضلاب ، خودرویی و هواپیمایی را در كارنامه در خشان خود دارد.

 

شركت کامپوزیت مکرر

به دنبال شناسایی نیازهای جدید جامعه و صنعت و نیز دستیبابی به توانمندی ها و فنآوری های متناسب با آن نیازها، شرکت مهندسی کامپوزیت مکرر ( ژئوسینتتیک) در سال ۱۳۷۹ به عنوان اولین شرکت EPC در زمینه تکنولوژی ژئوسینتتیک ها در سطح کشور تاسیس شد.

این شرکت، فعالیت های خود را با تامین و ارایه ورق های ژئوسینتتیکی و نصب و اجرای آن براساس استانداردهای بین المللی آغاز کرده و به تدریج با گذراندن دوره های تخصصی در موسسات معتبر جهانی و اخذ گواهینامه های معتبر، همچنین اخذ نمایندگی از تولیدکنندگان طراز اول بین المللی، جایگاه منحصربه فردی را در صنعت کشور به خود اختصاص داد.
افزایش میزان تقاضا و کاربری محصولات ژئوسینتتیک در مدت کوتاهی شرکت مهندسی کامپوزیت را به عنوان جزء جداناپذیری در اکثر صنایع، معرفی کرده و آن را در مسیر همیشگی توسعه و افزایش توان مهندسی و اجرایی قرار داد.

 

شرکت کفپوش های صنعتی مکرر

شرکت کفپوش های صنعتی مکرر به عنوان تامین کننده مصالح و مجری پروژه های کفپوش های صنعتی و پوشش های محافظتی، با هدف حفاظت از سطوح در برابر هرگونه عامل مخرب محیطی، مکانیکی، شیمیایی و حرارتی، در اجرای پروژه های صنعتی در قالب EPC مشارکت فعالانه و چشمگیری داشته است.

اجرای بیش از ۴۰۰ پروژه ملی در صنایع نفت و پتروشیمی، آب و فاضلاب و نیروگاهی، خودرو و صنایع وابسته ، صنایع بهداشتی، دارویی و غذایی، صنایع هوایی و دفاعی، صنایع معدن و فولاد و دیگر صنایع ،تنها بخشی از افتخارات این شرکت بوده که پس از آغاز فعالیت آن در سال ۱۳۸۵ تا کنون به دست آمده است.