نرم افزار E&E Management در بندر امیرآباد نصب و راه اندازی گردید

بند امیرآباد

به موجب قرارداد منعقد شده بین شرکت سیستم های کارا و اثربخش و سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران، پس از پیاده سازی نرم افزار مدیریت E&E در سازمان بنادر و دریانوردی ، بندر امام خمینی، بندر چابهار و بندر شهید باهنر، بندر امیرآباد نیز از این پس از بسته نرم افزار مدیریت کیفیت QMS (نرم افزارهای مدیریت مدارک( کنترل مستندات)، نرم افزار اقدام اصلاحی و پیشگیرانه بهبود و مدیریت ریسک، نرم افزار مدیریت تامین کنندگان، نرم افزار پایش فرایندها و داشبورد مدیریت، و نیز نرم افزار مدیریت نظرسنجی برای فرآیندهای مرتبط با سیستم مدیریت کیفیت و سایر فرآیندهای مرتبط) استفاده می کنند.

شرکت سیستم های کارا و اثربخش از همکاری صمیمانه کلیه ی رؤسا و کارشناسان محترم اداره مهندسی فرآیندها در سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران و نیز معاونت محترم طرح و توسعه ی بندر امیرآباد کمال تشکر و قدردانی را دارد.

منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد ، در شرق استان مازندران و فاصله ۵۱ کیلومتری مرکز استان قراردارد . این منطقه با دارا بودن اراضی پشتیبانی وسیع برخورداری از زیر ساخت حمل و نقل مدرن چند وجهی ، اسکله رو – روریلی و کامیون جهت ترانزیت و حمل یکسره کالا و همچنین دسترسی آسان به بازار مصرف کشورهای CIS با جمعیت بالغ بر ۳۰۰ میلیون نفر توانسته نقش مهمی را در ابعاد ملی و منطقه ای ایفا نماید. بندرامیرآباد را می توان یکی از موفق ترین بنادر در جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی دانست . اراضی وسیع پشتیبانی ( ۱۰۶۰ هکتار) بهمراه امکانات زیر بنایی وصرفه اقتصادی ناشی از مزایای قانونی مناطق ویژه اقتصادی و معافیت مالیاتی برارزش افزوده بستر مناسب و امنی را جهت سرمایه گذاری بخش خصوصی داخلی و خارجی فراهم نموده است.