نرم افزار نظرسنجی

نرم افزار نظرسنجی E&E SUM فرآیند دریافت نظرات، پیشنهادات، اطلاعات و همچنین گردآوری تجارب و دانش سازمانی را مکانیزه می کند. شرکت کنندگان در هر نظر سنجی می توانند کارکنان سازمان، مشتریان و سایر ذینفعان باشند.اطلاعات جمع آوری شده توسط این نرم افزار، یکی از ورودی های مهم سیستم مدیریت دانش سازمان می باشد.

پرسش نامه ساز داینامیک و قدرتمند نرم افزار نظرسنجی E&E SUM به Admin های سیستم، این امکان را می دهد تا بتوانند انواع پرسشنامه ها را بر اساس مدل های رایج نظیر طیف لیکرت ، تشریحی و …، تعریف کنند. پرسشنامه ها از طریق داشبورد به عموم کاربران اطلاع رسانی شده و هر کاربر می تواند از طریق داشبورد خود به پرسش ها پاسخ دهد.
همچنین ماژول قرعه کشی و اعلام برنده نیز در این نرم افزار تعبیه شده که می توان برای برگزاری مسابقاتی که از طریق نظرسنجی برگزار می شوند و طراحی نظام انگیزشی لازم جهت حضور پررنگ شرکت کنندگان از آن استفاده کرد. کنترل زمانی نظر سنجی ها به طور خودکار و مطابق با زمان بندی تعریف شده می باشد و نتایج جهت تحلیل در اختیار Admin های سیستم قرار می گیرد.داشبورد تحلیلی و مدیریتی نرم افزار نیز جهت تحلیل اطلاعات در اختیار Admin های سیستم و مدیران سازمان قرار دارد.

از ویژگی های مهم نرم افزار نظرسنجی E&E SUM، یکپارچگی آن با سایر نرم افزار ههی موجود در بسته نرم افزار مدیریت کیفیت E&E QMS و بسته نرم افزار مدیریتی E&E Management می باشد. خروجی این نرم افزار نیز تامین کننده ورودی برای نرم افزار مدیریت دانش E&E KMS می باشد.

برچسب: نرم افزار نظرسنجی | نرم افزار Poll

ویژگی های عمومی نرم افزار نظرسنجی

قرعه کشی و اعلام برنده (برندگان) از میان نتایج پذیرفته شده
اطلاع رسانی مناسب به کاربران از نتایج بررسی پاسخ ها و برندگان قرعه کشی
ارسال خودکار نطرسنجی ها به داشبورد کاربران مرتبط
تعریف انواع نظرسنجی با فرم ساز پیشرفته
تحت وب
امکان Export نتایج در قالب فایل های Excel جداگانه جهت تحلیل آماری

Enterprise

تماس بگیرید

  • نامحدود کاربر

Economy

تماس بگیرید

  • ۵۰ کاربره

دات نت
sql server
bootstrap
html-css