نرم افزار مدیریت E&E در بندر شهید باهنر ( بندرعباس ) نصب و راه اندازی شد

بندر شهید باهنر

به موجب قرارداد منعقد شده بین شرکت سیستم های کارا و اثربخش و سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران، پس از پیاده سازی نرم افزار مدیریت E&E در سازمان بنادر و دریانوردی ، بندر امام خمینی و بندر چابهار، بندر شهید باهنر واقع در بندرعباس نیز از این پس از نرم افزارهای مدیریت مدارک( کنترل مستندات)، نرم افزار اقدام اصلاحی و پیشگیرانه  بهبود و مدیریت ریسک، نرم افزار مدیریت تامین کنندگان، نرم افزار پایش فرایندها و داشبورد مدیریت، و نیز نرم افزار مدیریت نظرسنجی برای فرآیندهای مرتبط با سیستم مدیریت کیفیت و سایر فرآیندهای مرتبط استفاده می کنند.

شرکت سیستم های کارا و اثربخش از همکاری صمیمانه کلیه ی رؤسا و کارشناسان محترم اداره مهندسی فرآیندها در سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران و نیز اداره آمار و انفورماتیک و نماینده ی محترم مدیریت در امور تضمین کیفیت بندر شهید باهنر کمال تشکر و قدردانی را دارد.

بندر شهید باهنر از بنادر قدیمی استان و جزء ۸ بندر فعال ایران به شمار می رود. این بندر از فعال ترین و بزرگترین بنادر تجاری کشور بعد از خرمشهر در دهه ۵۰ و ۶۰ بوده و فعالیت سالیانه آن به ۸ میلیون تن می رسید. بندر شهید باهنر در جنوب ایران و در شمال خلیج فارس و در مختصات ۵۶ درجه و ۱۲ دقیقه طول شرقی و ۲۷ درجه و ۹ دقیقه عرض شمالی قرار گرفته است. موقعیت ممتـاز جغرافیایی در دسترسی به آب های آزاد جهان از طریق خلیج فارس، اتصـال به شبکه راه های بین المللی، نزدیکی به مناطق آزاد قشم و کیش و بنادر تجاری خلیج فارس این بندر را به پایگاهی استراتژیک و منحصر به فرد پس از مجتمع بندری شهید رجایی در منطقه تبدیل نموده است. از لحـاظ موقعیت دریایی، این بندر در پناه جزیره قشم قرار گرفته و از تأثیر امواج بلند دریای عمان و خلیج فارس مصون می باشد. بندر شهید باهنر سومین بندر صادراتی کشور است که در امور صادرات کالای غیر نفتی و حمل و نقل کالا و حمل و نقل مسافربری جایگاه ویژه ای دارد.