شرکت فولادین ذوب آمل به جامعه مشتریان E&E پیوست

فولادین ذوب آمل

شرکت فولادین ذوب آمل برای مکانیزه کردن مدیریت مدارک سیستمی و فنی و مهندسی خود از ویرایش جدید نرم افزار E&E DMS، و از نرم افزار اقدام اصلاحی پیشگیرانه، بهبود و مدیریت ریسک E&E PCI جهت مکانیزاسیون چرخه حل مساله استفاده می کند.

شرکت فولادین ذوب آمل با هدف تولید انواع قطعات چدنی و فولادی با ظرفیت ۷۷۷۰۰ تن در سال و تولید مقاطع فولادی با ظرفیت ۱۰۰۰۰۰ تن در سال بمنظور خودکفایی و اشتغال زایی شروع به فعالیت کرد. شرکت فــذا از قالبگیری به روش ماسه تر با خطوط مدرن اروپایی نظیر HWS , Disa , Hansberg برای تولید قطعاتی در تیراژ بالا و قالبگیری قطعات با ابعاد بزرگ و وزن بالا با روش Co2 ، تحت خلاء و فوران استفاده می کند. این شرکـت جهت ذوب سـازی فرایند تولید از کــوره های الـقایی الکتــروترم (شش بوته) و کــوره یونکر (دو بوته) و کوره MIT (سه بوته) و کوره قوس الکتریک استفاده می کند و نیز نگهداری ذوب در هولدر ۱۶ و ۵۰ تنی و ذوب ریزی با اتوپورینگ های یونکر ۶ و ۱۲ تنی و ذوب ریز اتوماتیک HWS نصب شده روی خطوط قالب گیری صورت می گیرد .

نرم افزار مدیریت مدارک ( نرم افزار کنترل مدارک ) با نام تجاری E&E DMS برای طبقه بندی مدارک سازمان و مکانیزه کردن چرخه ی ایجاد، تغییر و ابطال مدارک و نیز ثبت سوابق به کار می رود. طبقه بندی مدارک به صورت درختی نامحدود به ازای هر آرشیو مجزا و توسط تیم مدیریتی مستقل و با رعایت سطح دسترسی انجام می گیرد.در نرم افزار مدیریت مدارک دسترسی عموم کاربران به مدارک براساس تنظیمات انجام شده در لیست توزیع هر مدرک صورت می پذیرد. همچنین چرخه ی ایجاد، تغییر و ابطال مدارک، منطبق با الگوهای گردش کار فرایندی از پیش تعیین شده و از طریق کارتابل هر مدرک صورت می گیرد. نرم افزار مدیریت مدارک فنی و مهندسی  E&E DMS برای طبقه بندی مدارک فنی سازمان و مکانیزه کردن چرخه ی ایجاد، تغییر و ابطال مدارک و نیز ثبت سوابق به کار می رود. طبقه بندی مدارک در نرم افزار مدیریت مدارک فنی و مهندسی ( کنترل مدارک فنی و مهندسی ) به صورت درختی نامحدود به ازای هر آرشیو مجزا و توسط تیم مدیریتی مستقل و با رعایت سطح دسترسی انجام می گیرد. دسترسی عموم کاربران به مدارک نیز براساس تنظیمات انجام شده در لیست توزیع هر مدرک صورت می پذیرد. همچنین چرخه ی ایجاد، تغییر و ابطال مدارک، منطبق با الگوهای گردش کار فرایندی از پیش تعیین شده و از طریق کارتابل هر مدرک صورت می گیرد. نرم افزار اقدام اصلاحی و پیشگیرانه،  بهبود و مدیریت ریسک  E&E PCI به شما کمک می کند تا مکانیزاسیون چرخه حل مساله در سازمان خود را بر اساس دیدگاه فرآیند محور و مدل PDCA و ۸D به سادگی انجام دهید.این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا به تفکیک فرآیند، محصول و یا چارت سازمانی و برای هر فاز، ادمین های منحصر به فرد تعریف کنید. ممکن است ادمین هر فاز، درخواست دریافت شده را خود انجام دهد و یا آن را برای اجرا به کارشناسان مربوطه و به صورت انفرادی و یا تیمی ارجاع دهد. همچنین، جهت انطباق با الزامات و رویکرد های ISO 9001 v2015 مبنی بر مدیریت ریسک و مدیریت دانش، ماژول FMEA به آخرین ورژن نرم افزار اضافه شده است.