شرکت همگام خودرو آسیا مشتری جدید نرم افزار مدیریت مدارک E&E

همگام خودرو آسیا

شرکت همگام خودرو آسیا جهت کنترل مستندات ایزو و مدیریت مدارک فنی و مهندسی خود از نرم افزار کنترل مدارک E&E استفاده می کند.

همگام خودرو آسیا یکی از شرکتهای گروه صنعتی همگام است که در زمینی به مساحت ۱۶۰۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی علویجه اصفهان، تولید قالب ، قطعات و مجموعه های بدنه خودرویی را انجام می دهد. در حال حاضر مساحت سالنهای تولید این شرکت ۴۰۰۰۰ متر مربع و با اجرای فاز دو در طرح توسعه ۲۰۰۰۰ متر مربع افزایش می یابد.سهامداران این شرکت اکنون ۶۷ درصد سهام خود را وقف امور خیریه نموده اند.
این شرکت فعالیت خود را با عقد قرارداد ، تولید ۶۰ قطعه از مجموعه قطعات بدنه ” پژو ۲۰۶“در اندازهای G4, G3 و G5 آغاز نمود ، این شرکت با دارا بودن انواع دستگاههای پرس با ظرفیتهای ۶۳ تن تا ۱۲۵۰ تن دارای یکی از بزرگترین پرس شاپهای سطح کشوربرای تولید قطعات پرسی است. و همچنین قابليت ساخت قالبهای بدنه خودرو تا سايز G2 می باشد.
تولیدات حال حاضر این شرکت شامل انواع قطعات مربوط به بدنه خودروهای پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، پژو پارس ورانا ،… با تعداد سالیانه بیش از بیست میلیون قطعه خودرو می باشد. همچنین این شرکت در سال ۱۳۸۳ قرارداد ساخت قالب و تولید ۶۸ قطعه از مجموعه قطعات بدنه خودرو تندر ۹۰ را با شرکت رنو پارس منعقد نموده و در حال تولید می باشد. تولید این قطعات در اندازه های G5, G4 تا سقف سالیانه هفت میلیون قطعه قابل افزایش است.
در حال حاضر این شرکت توانسته است با صادرات برخی از قطعات تندر ۹۰ امکان ورود به بازارهای جهانی را میسرسازد.