شرکت فن آوری ریختگری تلاشگران به جامعه مشتریان E&E پیوست

گلپایگان

شرکت فن آوری ریختگری تلاشگران جهت کنترل مستندات و مدیریت مدارک خود از ویرایش جدید نرم افزار مدیریت مدارک E&E DMS استفاده می کند.

شرکت فن آوری ریخته گری تلاشگران گلپایگان درسال ۱۳۸۶ فعالیت خود را درعرصه صنعت آلومینیوم آغاز نمود و باتلاش و درایت مدیران متخصص و مجرب، طی مدت کوتاهی به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شمش های آلیاژی آلومینیوم درکشور تبدیل شد.  همکاری با شرکت ها و تولید کنندگان معتبر و فعال داخلی در صنایع خودرو سازی ،هواپیماسازی و صنایع لوازم خانگی و گرمایشی و همچنین کسب جایگاهی شایسته در این صنعت از بزرگترین دستاورد های این شرکت می باشد.  کلیه محصولات تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهاي جهانی می باشند همچنین یکی از توانایی های این شرکت تولید محصولات با آنالیز های سفارشی و خاص مشتریان با بکارگیری پیشرفته ترین دستگاه های تولیدی و تجهیزات آزمایشگاهی از قبیل تراش و پولیش نمونه آلومینیوم و دستگاه کوآنتومتری پیشرفته، دستگاه سختی سنج ،تست کشش، نمونه های مرجع، دستگاه گاز زدایی و… می باشد. استفاده از مواد اولیه مرغوب از مهمترین فاکتورها در فرایند تولید محصول باکیفیت می باشد. این شرکت بااستفاده از شمشهای خالص ایرالکویی و همچنین با بکارگیری دستگاه های تمام اتوماتیک گاززدایی و سیستم تزریق گازگردشی که موجب ازبین رفتن ناخالصی های موجود در شمش ها میگردد، کیفیت محصولات خود را تضمین می نماید.

 نرم افزار مدیریت مدارک E&E DMS برای طبقه بندی مدارک سازمان و مکانیزه کردن چرخه ی ایجاد، تغییر و ابطال مدارک و نیز ثبت سوابق به کار می رود. طبقه بندی مدارک به صورت درختی نامحدود به ازای هر آرشیو مجزا و توسط تیم مدیریتی مستقل و با رعایت سطح دسترسی انجام می گیرد. در نرم افزار مدیریت مدارک ( نرم افزار کنترل مدارک ) دسترسی عموم کاربران به مدارک براساس تنظیمات انجام شده در لیست توزیع هر مدرک صورت می پذیرد. همچنین چرخه ی ایجاد، تغییر و ابطال مدارک، منطبق با الگوهای گردش کار فرایندی از پیش تعیین شده و از طریق کارتابل هر مدرک صورت می گیرد. جهت پیگیری وضعیت درخواست های داده شده، هر کاربر می تواند وارد قسمت پیگیری درخواست ها شده و با جستجوی درخواست ثبت شده از وضعیت جاری آن مطلع گردد. در این سیستم بعد از ایجاد، تغییر و ابطال مدرک، جمع آوری نسخ منسوخ و اطلاع رسانی انتشار مدرک جدید از طریق کارتابل به اطلاع عموم ذیربط مدرک می رسد. در قسمت ثبت سوابق، ادمین های هر حوزه می توانند سوابق مربوط به خود، نظیر جلسات بازنگری مدیریت، ارزیابی تامین کنندگان، ممیزی های داخلی و… را ثبت و بایگانی نمایند.