شرکت داروسازی کارن و شرکت پخش سراسرى کارن مشتری جدید نرم افزار مدیریت مدارک و آرشیو اسناد E&E DMS

شرکت پخش سراسرى کارن شرکت داروسازی کارن

شرکت پخش سراسرى کارن شرکت داروسازی کارن

شرکت داروسازی کارن و شرکت پخش سراسرى کارن از نرم افزار آرشیو اسناد و نرم افزار مدیریت مدارک E&E DMS برای کنترل مدارک و مدیریت اسناد خود استفاده می کنند.

شرکت داروسازی کارن و  شرکت پخش سراسرى کارن  جهت مدیریت اسناد سیستمی و آرشیو و بایگانی اسناد و مدارک سازمان، از نرم افزار E&E DMS استفاده می کند. از نرم افزار مدیریت اسناد E&E جهت کنترل فرایند تکوین مدارک، طرح های تبلیغاتی و … و همچنین مدیریت مدارک و اسناد سیستمی و فنی استفاده خواهد شد. در فازهای آتی، امکان ارتباط و یکپارچگی نرم افزار مدیریت مدارک و نرم افزار آرشیو اسناد E&E DMS با شبکه های اجتماعی و تعاملی نیز پیش بینی شده است.

 

شركت داروسازی و مكمل هاي غذايي – حياتي كارن با مشاركت شركت Mass Global Nutrition كانادا با استفاده از بهترين و مرغوب ترين مواد اوليه وارداتی از کمپانی های معتبر و به كارگيري كادر علمي مجرب با تخصص های خاص از جمله متخصصین تغذیه در واحدهاي مختلف، علاوه برتولید مکملهای غذایی بخش تندرستی و بیمارستانی ، اقدام به توليد انواع مكمل هاي غذايي ورزشی با نام تجاری PNCو داینامکس و همچنین دارو نموده است .

شرکت پخش سراسرى کارن با هدف معرفى، توزیع و فروش محصولات شرکت داروسازى کارن فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و هم راستا با توانمندسازى تیم توزیع و فروش خود به منظور معرفى و بازارسازى محصولات کارن تیم بازاریابى و ویزیت علمى خود را شکل داد که امروز نقطه قوت و وجه تمایز این شرکت نسبت به سایر شرکت هاى توزیع کننده مى باشد. از سال ۹۵ با ورود به حوزه توزیع دارو به دلیل توسعه سبد دارویى شرکت داروسازى کارن، شرکت پخش کارن اقدام به توسعه سبد دارویى خود و توزیع اقلام سایر تولیدکنندگان و واردکنندگان نموده است.