شرکت سیستم های کارا و اثربخش

ارایه دهنده محصولات و خدمات نرم افزاری و مشاوره مدیریت

شرکت سیستم های کارا و اثربخش، ارائه دهنده راه حل های نرم افزاری برای طیف گسترده ای از صنایع و منطبق بر نیازمندی های خانواده استاندارد های ISO می باشد. مجموعه راه حل های نرم افزاری E&E ،برگرفته شده از کارایی و اثربخشی، به سازمان ها کمک می کنند تا فعالیت های عمدتا مرتبط با استاندارد ISOخود را مکانیزه کنند. سایر خدمات این شرکت شامل ارایه مشاوره های تخصصی در حوزه مدیریت کیفیت و نرم افزار، به شرکت ها و سازمان ها است. شرکت E&E با بیش از یک دهه حضور موفق در صنعت نرم افزار کشور و ارایه محصولات و خدمات متنوع در حوزه سیستم های مدیریت، مفتخر به دریافت بازخورد های مثبت از مشتریان و تاییدیه های ضمنی از نمایندگی CB های فعال در کشور است. در حال حاضر مشتریان این شرکت در بیش از ۳۰ صنعت مختلف کشور از جمله صنعت خودرو، فولاد و معادن، نیرو، نفت، گاز و پتروشیمی می باشند.

چشم انداز سازمان

ما می خواهیم در بازار نرم افزار های مرتبط با صنایع و خدمات، در مرحله اول، در کشور عزیزمان ایران و در صورت رفع موانع تجاری، در بازار جهانی، حضور کلیدی داشته باشیم. بدین منظور، شرکت سیستم های کارا و اثربخش، طیف خاصی از محصولات و خدمات نرم افزاری را برای شرکت هایی که خواهان بهبود کارایی و اثربخشی در حوزه فرآیند هایشان می باشند، ارائه می دهد .

ماموریت سازمان

شرکت سیستم های کارا و اثربخش (E&E)، در حال حاضر، یکی از ارائه دهندگان اصلی راه حل های نرم افزاری مرتبط با حوزه مدیریت با بیش از ۲۰۰ مشتری کوچک، متوسط و بزرگ در ایران می باشد. این شرکت، در تلاش است تا با انجام اقدامات لازم، محصولات خود را که مطابق با آخرین استاندارد های بین المللی تولید شده اند، پس از رفع موانع تجاری در بازار جهانی عرضه کند

ارزش

شرکت سیستم های کارا و اثربخش جهت حرکت به سوی چشم انداز تعریف شده خود و رسیدن به اهداف تعریف شده، رعایت ارزش های زیر را در کانون توجه و الزامات خود قرار داده است.

  • مشتری مداری
  • نوآوری
  • حفظ محیط زیست
  • کارایی
  • اثربخشی
  • توسعه بازار و بهبود مداوم کیفیت خدمات و محصولات
E&E

چرا E&E?

15

سال سابقه


بیش از یک دهه حضور و ارائه سرویس و خدمات به مشتریان E&E
200000

کاربر


کاربران نرم افزار E&E: مدیران و کارشناسان سازمان های دولتی، شرکت های بزرگ، متوسط و کوچک خصوصی
210

مشتری


بیش از ۲۰۰ مشتری در حوزه خودرو، نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، دارو، فنی و مهندسی و…

با E&E در ارتباط باشید

فکس

۴۳۸۵۰۵۲۹

با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۸۸۹۲۱۹۶۴

سوالی دارید؟

info [at] eesysco [dot] com