امکان تولید و استفاده از URL مدارک

امکان تولید و استفاده از URL مدارک

امکان تولید و استفاده از URL مدارک

امکان تولید و استفاده از URL مدارک در نرم افزار مدیریت مدارک و نرم افزار آرشیو اسناد E&E DMS فعال شد. در ورژن ۱۹٫۵٫۲٫۵ به بعد نرم افزار E&E management، امکاناتی اضافه شده است که با استفاده از آن قادر خواهید بود URL مدارک را برای همکاران سازمانی خود و یا کلیه کسانی که به نحوی به نرم افزار نصب شده در شبکه شما دسترسی دارند، ارسال نمایید.

از مزیت های استفاده از این URL مدارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم نیاز به افزودن Document به متن نامه یا Outlook به صورت Attachment
  • امکان دسترسی راحت تر و سریع تر به مدارک به جای جستجو و بازیابی مدرک در آرشیو

روش تولید URL مدرک: با انتخاب مدرک مورد نظر و سپس انتخاب کلید URL Copy (سومین کلید روبروی هر مدرک)، آدرس مدرک، در حافظه سیستم کپی می شود.

روش استفاده از URL مدرک: وقتی روی URL مدرک در نامه یا متن درخواست کلیک شود، Viewer نرم افزار به صورت خودکار اجرا شده و در صورتی که از قبل، دسترسی لازم برای کاربر تعریف شده باشد، قادر به مشاهده مدرک مربوط به URL خواهد بود.

محرمانگی: سطح دسترسی کاربر و محرمانگی مدارک در هنگام باز شدن viewer با توجه به مشخصات کاربر استفاده کننده از URL کنترل می شود. در صورتی که جلسه کاری شما در نرم افزار خاتمه یابد، هنگام استفاده از URL، ابتدا به صفحه لاگین نرم افزار منتقل می شوید و پس از ورود به سیستم، به صورت خودکار، به Viewer جهت مشاهده مدرک منتقل می شوید.

ویدئو معرفی امکان تولید و استفاده از URL مدارک