افزونه نمایش مدارک

افزونه نمایش مدارک E&E Document Viewer جهت نمایش کنترل شده ی مدارک بدون نیاز به نصب نرم افزار های Microsoft Office، Adobe Acrobat Reader، AutoCAD و نرم افزار های نمایش دهنده تصاویر، به کار می رود.

افزونه نمایش مدارک E&E Document Viewer ، برای پاسخگویی به تعدادی از مهم ترین نیازمندی های کاربران نرم افزار مدیریت مدارک ، نرم افزار مدیریت مدارک مهندسی و نرم افزار بایگانی اسناد یا آرشیو مستندات تولید شده است. برخی از این نیازمندی ها عبارتند از :

  1. نصب همه ی نرم افزارهای مورد نیاز جهت نمایش مدارک روی کامپیوتر همه ی کاربران نرم افزار، کاری دشوار و زمان بر بوده و هزینه ی نگهداری IT را افزایش می دهد.
  2. گوناگونی ورژن های نصب شده از نرم افزارهای یکسان روی سیستم های کاربران امکان نمایش یک مدرک در بعضی از مواقع را غیرممکن می کند. به طور مثال امکان باز کردن و خواندن یک نقشه با فرمت AutoCAD 2017 روی client ی که از AutoCAD v2015 استفاده می کند، وجود ندارد. همین مسئله برای باز کردن فرمت های جدیدتر فایل ها با سایر نرم افزارهای قدیمی تر Office و غیره نیز وجود دارد.
  3. دسترسی دانلود و چاپ مدارک باید کنترل شده باشد و ممکن است بخواهیم به دلیل مسایل مرتبط با امنیت اطلاعات و رازداری، عده ای از کاربران یک مدرک، صرفا اجازه ی مشاهده ی محتوای آن را داشته باشند و امکان ذخیره سازی و چاپ مدرک از ایشان گرفته شود و در عین حال، به گروهی دیگر از کاربران، دسترسی نامحدود به مدارک گفته شده، داده شود.

راه حل تمام مسایل گفته شده در بالا، استفاده از افزونه نمایش مدارک E&E Document Viewer می باشد. فرمت های نمایش مدارک پشتیبانی شده توسط این افزونه عبارتند از:

power point
ppt و pptx
excel
xls و xlsx
word
doc و docx
autocad
DWG
jpg-icon
Microsoft Visio
jpg-icon
تصاویر با فرمت های png,jpg,jpeg, …
pdf
pdf
tiff
tiff ( پشتیبانی از حالت چند صفحه ای )

با استفاده از این افزونه دیگر نیازی به نصب نرم افزارهای پشتیبانی کننده برای نمایش فرمت های گفته شده در clientها نخواهید داشت.